Covid-19 Bilgilendirme
Pandemi koşulları nedeniyle hijyen koşuları sağlanmış eğitim sınıflarımızda grup eğitimlerimizi bir süreliğine durdurarak bire bir eğitim ile devam ediyoruz. İsteğinize göre bu eğitimi online veya sınıf ortamında alabilirsiniz.

Webolingo Masterclass

Bilgi paylaştıkça değerlidir. Webolingo Masterclass ile dijital dünyaya adım atın. Uzman eğitimcilerimiz tarafından verilen SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Medya Pazarlama, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, Google Adwords, Youtube Kanal Yönetimi gibi eğitimler ile markanızı büyütebilir veya hizmet vererek kazanç elde edebilirsiniz. Sizde bir dijital profesyoneli olmak istiyorsanız hemen aşağıda yer alan eğitimlerimize göz atmalısınız.

SEO EĞİTİMİ
SEO hakkında hiçbir yerde bulamayacağınız kilit bilgiler bu eğitimde. Web sitenizi kısa sürede üst sıralara çıkarmak için bu eğitimi kaçırmayın.
SOSYAL MEDYA EĞİTİMİ
Sosyal medya hesaplarınızı daha etkin nasıl yönetebileceğinizi bu eğitim ile öğrenebilirsiniz. Sosyal medyanı tüm inceliklerini öğrenmek için bu eğitimi kaçırmayın.
DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ
Dijital reklam kampanyalarınızı daha etkili yönetebileceğiniz, Facebook ve Instagram reklamcılığı hakkında detaylı bilgiye sahip olacağınız bir eğitim.
WEB TASARIM EĞİTİMİ
Temel düzeyde HTML-CSS bilgisine sahip olarak WordPress altyapısıyla profesyonel siteler hazırlamak için bu harika eğitimi kaçırmayın.
GOOGLE EĞİTİMİ
Google araçları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ister misin? Google Ads, Analytics, Search Console, Tag Manager gibi tüm profesyonel araçlar bu eğitimde.
YOUTUBE EĞİTİMİ
Youtube hesabınızı yönetmek için bu harika eğitimi kaçırmayın. Kanal yönetimi, rakip analizi, prodüksiyon üretimi ve içerik planlama hakkında süper bir eğitim.

Webolingo Masterclass’dan eğitim almak için en önemli 2 neden

  • Verdiğimiz eğitimlerle aynı zamanda sektörde hizmet veriyor olmamız
  • Eğitimcilerimizin tamamının sektörde profesyonel hizmet veriyor olması.

Bu nedenlerden dolayı bizden sadece bir eğitim almakla kalmayacak aynı zamanda hem sektörü hemde müşteri profillerini net olarak tanıyabileceksiniz.

Sıkça sorulan sorular

Eğitimlerimiz 10 kişilik sınıflarda yüz yüze gerçekleştiriliyor. Eğitimin programına göre oluşturulan plan sizlerle paylaşılıyor. Eğitim süresi boyunca özel sınıf ortamında hem teorik hemde uygulamalı olarak eğitimler gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda eğitimin konusuna bağlı olarak sektörde konusunda uzman kişileri misafir ederek soru cevap uygulamaları da yapılıyor.

Tüm eğitimlerimiz 4 hafta sürüyor ancak eğitimin konusuna göre haftalık ders saatleri farklılık gösterebiliyor. Almak istediğiniz eğitimin sayfasını ziyaret ederek ne kadar sürede tamamlanacağı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm eğitimlerimiz ayrı ayrı kayıt altına alınarak, o eğitimde yer alan tüm öğrenciler ile paylaşılıyor. Dolayısıyla tüm eğitim sürecinizi istediğiniz zaman tekrar edip izleyebilirsiniz. Ayrıca eğitim sonrası, eğitimcilerimiz ile iletişimde kalarak istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Tüm eğitimlerimizde sadece bilgi odaklı değil aynı zamanda sektörel ve müşteri odaklı bir eğitim sunuyoruz. Eğitim sonrasında almış olduğunuz bilgilerle isterseniz dijital ajanslara başvurabilir veya freelance olarak çalışmalar yapabilirsiniz. Webolingo olarak açık pozisyonlarda değerlendirmek üzere öncelikle eğitimlerimizi almış kişileri tercih ediyoruz.

Öğrencilerimizden yorumlar